به گزارشتیزلند، به نقل ازخبرگزاری ایسنا، دانش آموزان پایه آمادگی تکمیلی (پیش دبستانی استثنایی)، پایه دوم تا ششم دوره ابتدایی (عادی و استثنایی)، پایه هشتم و نهم دوره اول متوسطه و پیش حرفه ای استثنایی، دانش آموزان پایه یازدهم و دوازدهم دوره دوم متوسطه (نظری، فنی و حرفه ای و کاردانش) و فراگیران پایه یازدهم و دوازدهم دوره دوم متوسطه حرفه ای استثنایی باید از 24 فروردین تا 23 خرداد ماه سال جاری اقدام به ثبت نام و سفارش کتاب های درسی کنند.

ثبت نام کتاب های درسی دانش آموزان پایه اول ابتدایی، هفتم و دهم متوسطه نیز از هشتم تیرماه شروع می شود و از اول تیرماه امکان اصلاح و ویرایش ثبت سفارش کتاب های درسی برای دانش آموزان فراهم خواهد شد.

ثبت نام از طریق ورود به سامانهwww.irtextbook.irیاwww.irtextbook.comانجام می شود.

طبق اعلام سازمان پژوهش، با توجه به شرایط پیش آمده و وضعیت فعلی واحدهای آموزشی سعی شده از شیوه های منعطف برای ثبت سفارش کتاب های درسی استفاده شود. در این راستا دانش آموزان می توانند از طریق یکی از دو شیوه فردی یا گروهی نسبت به سفارش کتاب های درسی اقدام کنند.

در شیوه فردی والدین دانش آموزان می توانند با مراجعه به سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی بخش سفارش دوره ای دانش آموزان و پرداخت الکترونیکی هزینه بسته آموزشی مورد نیاز خود را سفارش دهند.

در شیوه گروهی مدیران مدارس از طریقسامانه سنادبه بخش سفارش گروهی کتاب های درسی سامانه مذکور مراجعه کرده و به صورت جمعی نسبت به سفارش کتاب های درسی اقدام می کنند. درشیوه نامه ثبت سفارس کتاب های درسیآمده است که مدارس موظف هستند هرچه سریعتر با ورود بهسامانه فروش و توزیع مواد آموزشی، نسبت به ثبت سفارش گروهی کتاب های درسی دانش آموزان اقدام و از ارجاع دانش آموز یا اولیای او به کافی نت ها پرهیز کنند.

دانش آموز یا اولیای دانش آموز صرفاً موظف به پرداخت هزینه کتاب درسی برابر با قیمت پشت جلد (ثبت شده در سامانه) است و دریافت هرگونه وجه اضافی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.قیمت کتاب های درسی در دوره ابتداییبرای پایه اول 24 هزار تومان و برای پایه ششم ابتدایی 34 هزار و 500 تومان است.

قیمت کتب در دوره متوسطه اولنیز از 49 هزار و 500 تومان تا 59 هزار و 500 تومان متغیر است. در دوره متوسطه دوم به دلیل تکثر رشته هاقیمت کتاب های درسیمتفاوت است اما به عنوان مثال عمدتا در شاخه نظری قیمت ها از 52 هزار تا 71 هزار تومان تعیین شده است.

اساسنامه «سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان» ابلاغ شد

در پیش دبستانی چه چیزهایی اموزش داده میشود

ثبت نام مجموعه مدارس سلام 98 – 99

کتاب ,های ,دانش ,درسی ,سفارش ,ثبت ,کتاب های ,های درسی ,دانش آموزان ,سفارش کتاب ,ثبت نام

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
vanil1 kharidtirahan redwebdesigner vallekimwest zangtizhoosh naghshepkavir kadbanooshim hamedanonline1