به گزارشتیزلند، به نقل ازخبرگزاری ایسنا، رضوان حکیم زاده با اشاره بهآغاز ثبت نام مدارس از ابتدای خرداد، اظهار کرد: شیوه نامه ثبت نام را 22 اردیبهشت ماه به استان ها ابلاغ و سعی کردیم چالش هایی که سال گذشته وجود داشت را تا حد امکان پوشش دهیم. شیوه نامه امسال به طور خاص با توجه به شرایط کرونایی تنظیم شده است.

وی افزود: پیش بینی می کنیمثبت نام دانش آموزان ابتداییتا 31 مرداد به پایان برسد و اطلاعاتدانش آموزانواردسامانه <<سناد>>شود. با توجه به آیین نامه اجراییمدارس، برگزاریآزمونورودی، مصاحبه و تعیین شرط معدل برای ثبت نام دانش آموزان و دریافت هرگونه وجه به جز وجوه مربوط به بیمه حوادث و کتاب های درسی در زمان ثبت نام مجاز نیست.

معاون آموزش ابتداییوزارت آموزش و پرورشبا بیان اینکه به روال سال گذشته برگزاری هرگونه مصاحبه یا آزمون ورودی برای دوره پیش دبستانی و اول ابتدایی در تمام مدارس اعم از دولتی و غیردولتی ممنوع است، گفت: دانش آموزان بدو ورود به دبستان مم به انجامسنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلیهستند.

وی همچنین با اشاره به اجرای آزمایشی طرح <<خوانا>> از مهر ماه امسال، گفت: تدوین بسته های یادگیری طرح خوانا در حال انجام است. تقویت مهارت های خواندن، درک مطلب، بیان نظرات و احساسات، مهارت های نوشتن، ابراز وجود و آداب زندگی در این طرح دنبال می شود. روی مهارت خواندن، نوشتن و حساب کردن در کلاس اول حساسیت و تاکید داریم و دغدغه خانواده ها هم همین است.

حکیم زاده افزود: تلاش ما در همین راستا است و در ارزیابی پایانی کلاس اولی ها این قید را در دستورالعمل ابلاغی گذاشتیم که علاوه برمعلم، مدیرهم باید تایید کند که بچه ها مهارت خواندن و نوشتن پایه را فرا گرفته اند. این کار هم باید به صورت شفاهی و هم کتبی انجام شود.

اساسنامه «سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان» ابلاغ شد

در پیش دبستانی چه چیزهایی اموزش داده میشود

ثبت نام مجموعه مدارس سلام 98 – 99

ثبت ,مهارت ,ها ,های ,آموزان ,نامه ,ثبت نام ,دانش آموزان ,با توجه ,سال گذشته ,نام دانش

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
mohamadpakdel sepehrsoule amouzeshhafree tasty-foods sisfmythkapen pooyadesignc falatbtech bamanro musicfilm nakhlsabz