داوطلبانی که قصد تحصیل در مدارس سلام را دارند، ابتدا موظف هستند در تاریخ تعیین شده به سایت مراجعه کنند و فرایند پیشثبت نام مجموعه مدارس سلام 98 - 99را به انجام رسانند. پس از انجام ثبت نام، متقاضیان باید در زمان مشخص برای شرکت در آزمون ورودی مدرسه سلام شرکت کنند. پس از قبولی در آزمون ورودی، دانش آموز می تواند به تحصیل در این مدارس بپردازد.

بنابراین متقاضیان می توانند با توجه به مقطع تحصیلی خود در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم برایثبت نام مجموعه مدارس سلام 98 - 99اقدام نمایند. دقت داشته باشید که مجموعه مدارس سلام در دوره متوسطه اول دارای 14 مدرسه، در دوره متوسطه دوم دارای مدرسه و در مقطع پیش دبستانی و دبستان دارای 11 مدرسه می باشد.

شرایط ثبت نام مجموعه مدارس سلام 98 - 99

مجموعه مدارس سلام جزو آن دسته از مدارسی است که فقط دانش آموزانی که از نظر سطح علمی در درجه بالایی قرار دارند را مورد پذیرش قرار می دهد. بنابراین دانش آموزان برای اینکه بتوانند درآزمون ورودی مجموعه مدارس سلام 98 - 99ثبت نام کنند، باید از معدل بالایی برخوردار باشند. به طور کلی می توان گفت داشتن معدل بالا یکی ازشرایط ثبت نام مجموعه مدارس سلام 98 - 99می باشد.

پس از ثبت نام، متقاضیان باید در آزمون ورودی مدارس سلام شرکت کنند و امتیاز مورد نظر را برای پذیرش کسب کنند. یکی از ویژگی های تحصیل در مدارس سلام، پرداخت شهریه می باشد. از اینرو داوطلبانی که قصد تحصیل در این مدارس را دارند برای ثبت نام و تحصیل مم به پرداخت هزینه می باشند. جهت ثبت نام مجموعه مدارس سلام 98 - 99، باید در تاریخ مقرر وارد سایتwww.salamsch.comشوید و گام به گام ثبت نام خود را انجام دهید. برای آگاهی از زمان ثبت نام مجموعه مدارس سلام 98 - 99 همین حالا وارد کانالمشاور گروپشوید.

اساسنامه «سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان» ابلاغ شد

در پیش دبستانی چه چیزهایی اموزش داده میشود

ثبت نام مجموعه مدارس سلام 98 – 99

مدارس ,سلام ,ثبت ,تحصیل ,متوسطه ,دارای ,مدارس سلام ,مجموعه مدارس ,سلام 98 ,نام مجموعه ,ثبت نام

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ronia29 80network80 rahweb salamsalamati fastroid4 vavmusic retnahouni komphorarking punk2 sellu