منطقه ۱

آدرس مدرسه غیر دولتی ابوریحان (۳ راه قیطریه): خیابان شریعتی، سه راه قیطریه، کوچه حسینی، بن بست ابوریحان، پلاک ۴۵-شماره تماس ۲۲۲۰۱۸۱۷

از نظر ما و بسیاری والدین بهترین مدرسه سطح متوسطه دوره اول برای دختران در کل شهر تهران است. از نظر کیفیت علمی-آموزشی بسیار قوی، امکانات کامل و کادر مدیریتی قابل قبول است. اکثر نیتی والدین بخاطر شهریه و نیز سخت گیری در برخی دروس مثل ریاضی ست. در این مدرسه کلاسهای فوق برنامه رباتیک ، هنر ،کامپیوتر دارد و کلاس زبان پیشرفته و معمولی نیز دارد. کلاس زبان در دو سطح A و B است که بسیار از پایه کار می شود.

نظر کاربران و اولیا

این مدرسه با حضور معلمان بسیار با تجربه باعث شده که دانش آموزان خوبی را پرورش بده ولی اگه کسی درس نخونه دوام نمیاره درحدی که ما از ٨اردیبهشت تا ٢٩اردیبهشت فقط ٢روز امتحان نداشتیم(اما به هر حال پرسش داشتیم) رقابت بالاست در حدی که من خودم برای امتحان جامع ساعت ١١ می خوابیدم و ٣صبح بیدار میشدم به مدت ٣هفته و حتی شبی را یادم می آید که برای هندسه ٢ساعت خوابیدم ولی من مشکلی نداشتم و دوام آوردم ولی بچه های باحال در آنجا هستند و اصلاً از خود راضی نیستند

از بعضی از افراد تعهد حجاب گرفته شد دقت کنید که سال هفتم فشاری نیست و کلا اردو نمیبرند شاید سالی یک بار اونم موزه ای جایی اردو مسافرتی هم وجود نداره بسته به علایق خودتون و سطح تحمل فشار و این که بدونید هیچ تفریحی وجود نداره حتی مدرسه اینه هم نداره میتونید انتخاب کنید اما خوبی این مدرسه اینه که هیچ وقت وعده ی الکی نمیده مث خیلی از مدرسه های دیگه برای جذب دانش اموزان

از نظر مذهبی سخت گیر نیستن ولی از نظر علمی تکالیف زیاد میدن. محیط مدرسه ش امن و کاملا بانشاط هست و مدیریت پیگیری داره

آدرس مدرسهغیر دولتی خرد (ولنجک): ولنجک، بلوار دانشجو، بالاتر از مسجدالنبی -شماره تماس ۲۲۴۲۰۰۸۶

خرد بسیار با برنامه، مرتب و منظم است. از جهات مختلف سخت گیری های بی مورد اعمال نمی کند و اگر با شهریه آن کنار بیایید جزو بهترین ها در کل شهر تهران است. کلاس ها نسبت به سایر مدارس خلوت تر، معلمان خوش اخلاق و خوش برخورد و پیگیر و همچنین امکانات آن کاملا قابل قبول هستند. برخی والدین نسبت به بد بودن مسیر و دسترسی نامناسب ناراضی هستند.

نظر کاربران و اولیا

برای من همون موقع هم رفتار خوب معلم ها و کادر مدرسه و حتی خردیا با بچه های دیگه خیلی عجیب بود چون هیچ مدرسه دیگه ای این کارو نمیکرد و باعث شد که از همون موقع ازش خوشم بیاد. راجع به جمعیت کلاس ها بستگی داره و هر سال ثابت نیست. مثلا ما خودمون امسال ۴ تا کلاس ۲۵ نفره بودیم اما هشتما هر کلاس ۲۰ نفر و هفتما ۲۶ نفر بودن اما مطمئن باش که جمعیت بیشتر از ۲۷ نفر نمیشه

از نظر علمی شاید بهترین نباشه ولی از نظر تربیتی، کلاس های فوق برنامه و تجهیزات از بهترین های تمام کشور هست

اگر می خواهید توانایی های مهمی مثل برقرارى ارتباط، کار گروهى، حل مشکلات، توانایى جستجو، توانایى هاى نوشتن و خواندن و گوش دادن موثر ارتقا دهید این مدرسه مورد کاملا مناسبى هست.

منطقه ۲

آدرس مدرسهغیر دولتی ابوعلی سینا (ستارخان): ستارخان، خیابان خسرو جنوبی، کوچه ۲۷ شرقی، پلاک ۱ -شماره تماس ۴۴۲۲۵۹۱۲

یکی از منظم ترین و بابرنامه ترین مدارس در سطح منطقه ۲ تهران است که مدیریت آن زبان زد است. کادر اموزشی نیز اکثرا جوان ولی با سواد هستند. اگر با کلاس های شلوغ و شهریه مشکلی ندارید ما این مدرسه را به عنوان بهترین انتخاب در این منطقه توصیه می کنیم. این مدرسه سخت گیری های زیادی در مسائل مذهبی و پوششی اعمال نمی کند.

نظر کاربران و اولیا

به مسائل اخلاقی به خوبی توجه می کنند و از طرف دیگه قبولی شون در تیزهوشان و . هم بالاست اما تجهیزاتش مثل آزمایشگاه و کارگاه کامپیوترش کم هستن نسبت به جمعیت

تقریبا از همه جنبه ها راضی هستم ولی نمیدونم اخیرا چرا اینقدر پذیرشش رو راحت کردن این کار باعث شده کلاسا شلوغ بشن

هزینه شهریه رو هر سال دارن بالا می برن. درسته مدرسه خوبیه ولی باید طبق مصوبه آموزش پرورش شهریه بگیرن نه بیشتر

آدرس مدرسه دولتی فضیلت ۱ (سعادت آباد): سعادت آباد، خیابان علامه جنوبی، خیابان ۳۸ غربی -شماره تماس ۸۸۶۸۰۰۰۸

کادری دلسوز و تلاش گر! این مدرسه که از نظر اولیای دانش آموزان در ۳ سال اخیر شلوغ شده است دارای کادر مدیریتی و آموزشی باتجربه و پیگیر می باشد. محیط مدرسه بانشاط است و سخت گیری های اخلاقی در آن انجام نمی شود. اما امکانات و تجهیزات آن در حد یک مدرسه درجه ۱ نیست.

نظر کاربران و اولیا

به نظرم از کلاس های با جمعیت زیاد و شهریه بالا هم بگین.

مدیر مدرسه: سرکار خانم فاضلی نیا (در عین قاطعیت بسیار خوش برخورد، مهربان و منطقی و در مجموع بسیار دوست داشتنی). در مجموع مدرسه خوبی است. سرکار خانم نعیمی (علوم) و سرکار خانم راویشی (ریاضی) از معلمان بسیار خوب این مدرسه می باشند.

از نظر مذهبی خیلی سخت گیر نیستن و همین که چادر بودن رو اجبار نکردن جای شکر داره

منطقه ۳

آدرس مدرسهغیر دولتی نوآور (شریعتی):خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، پلاک ۱۴۰۰ -شماره تماس ۷۴۸۰۴۰۰۰

از جنبه کیفیت آموزش علمی نمی توانیم لقب بهترین را بدهیم ولی می توان گفت مدرسه ای با کیفیت از نظر محیط شاداب و کادر مدیریتی ست که نه سخت گیری های اخلاقی دارد و نه اامات آنچنانی. فعالیت های فوق برنامه زیادی در آن انجام می شود و در صورتی که با شهریه آن مشکلی ندارید انتخاب مناسبی ست.

نظر کاربران و اولیا

به نظرم اگه تکالیف بچه ها رو کم کنن بهتره و کمی از نظر مذهبی روشون کار کنن مدرسه بهتری میشه.

متوسطه دوره اولش خیلى خوبه علاوه بر امکانات زیادى که داره مثل کتابخانه و آزمایشگاه مجهز و بزرگ ولی دبیرستان مرحله دومش افتضاح هست.

فعالیت های فوق برنامه شون خیلی خوبه. محیط مدرسه شون با نشاطه ولی نمیدونم چرا دبیراشون رو جوون انتخاب می کنن.

آدرس مدرسه غیر دولتی کوشش (محدوده ظفر): خیابان ظفر، بین مدرس و آفریقا، پلاک ۲۴۳ -شماره تماس ۸۸۷۸۷۰۷۰

از نظر امکانات عالی نیست اما اخیرا به زیر نظر مجموعه ای برای هوشمند شدن قرار گرفته است. کادر آموزشی مجربی دارد و مدیریت آن نیز نسبتا خوب عمل می کند. محیط و فضای مدرسه کاملا بزرگ و نوساز است ولی به طور هوشمندسازی نشده است. اکثر نظر والدین نسبت به این مدرسه مثبت است جز اینکه شهریه آن متغیر بوده و اینکه از نظر مذهبی به اندازه کافی روی بچه ها کار نمی شود.

نظر کاربران و اولیا

نمیدونم چرا سخت گیری روی درس خوندن بچه ها ندارن. امکانات مدرسه هم در حد معمولی هست نسبت به شهریه ای که می گیرن

دختر من ۴ ساله شاگرد کوشش هست، متوسطه اول کوشش بسیار عالی هست ولی از کادر آموزشی متوسطه راضی نبودم و از کادر مدیریت انتظار داریم از کادر آموزشی با تجربه تری استفاده کنند

خوبی ش اینه که از نظر پوشش سخت گیری نمی کنند ولی امتحانات بچه ها زیاد برگزار میشه و حجم تکالیف شون هم زیاده.

منطقه ۴

آدرس مدرسهنمونه دولتی سعدی (محدوده جشنواره): خیابان جشنواره، خیابان جعفر پناه، خیابان شهید رحیمی -شماره تماس ۷۷۳۹۲۰۲۰

از بعد آموزش علمی و امکانات بدون شک از نظر ما بهترین مدرسه موجود در منطقه و یکی از بهترین ها در سطح تهران است. کادر اموزشی و مدیریتی کاملا قوی، تجهیزات و امکانات در حد مدارس غیرانتفاعی و حتی بالاتر و فضای وسیع از نکات مثبت این مدرسه هستند. از طرف دیگر برخی والدین از سخت گیری های امتحانی و پذیرش ورودی دشوار مدرسه گلایه دارند.

نظر کاربران و اولیا

من دو ساله که تو این مدرسه هستم با اینکه خودم هم جزء کسایی بودم که بدون آزمون و با گزینش قبول شدم، به نظرم سال پیش خیلی بهتر از امسال بود سال به سال سطح علمی داره افت میکنه

مدرسه حیاط تقریبا خوبی داره ولی ، ولی برای ۳ پایه حداقل ۱۰۰ نفره به نظرم مناسب نیست . من تو کلاس های تابستانه ثبت نام کردم ، معلم ها نسبتا خوب بودن. کلاس ها تقریبا برای ۲۰ تا ۲۴ نفر استفاده میشد و زیاد کلاس داشت . دارای آزمایشگاه و کلاس کامپیوتر با کلی کامپیوتر قابل استفاده است و شما حق استفاده ازشون رو دارین .

نمیدونم چرا اخیرا دارن خیلی ها رو بدون آزمون ورودی می گیرن. دانش آموزا و معلما عالی هستن ولی نباید اینقدر راحت مدرسه به این خوبی و با رقابت زیاد شلوغ بشه و ضعیف و قوی با هم قاطی بشن

آدرس مدرسههیات امنایی پویا (پاسداران): پاسداران، گلستان ۴، نبش خیابان اسلامی، پلاک ۶ -شماره تماس ۲۲۵۴۲۱۹۲

یکی از خوش نام ترین مدارس دوره اول متوسطه دخترانه تهراندر منطقه ۴ همین مدرسه است. از نظر والدین این مدرسه فعالیت های فوق برنامه بسیار متنوع و موثری دارد، سواد کادر آموزشی مجرب آن کاملا خوب است اما تجهیزات قدیمی بوده و تعویض نمی گردند. برخی از والدین نیز اظهار می کنند که برخی دبیران باسابقه در چند سال اخیر از این مدرسه رفته اند. هر چند ما از نظر کیفیت دبیران جدید را تایید می کنیم. اما کیفیت تجهیزات مدرسه کافی نیست.

نظر کاربران و اولیا

به ساعت ورزش خیلی توجه میشه و کار های هنری خیلی مورد توجه هست به نظرم بچه ها رو کم اردو میبرند تجهیزاتش ولی درجه یک نیستن

به نظرم برخی از دبیرانش خیلی سخت گیر هستند و بخصوص معلم ریاضی. با وجود مراجعه ای که کردم دبیر ریاضی رو عوض نکردن

به نظرم کادر آموزشی خوبی نداره ولی این مدرسه درسته معلمای خوبی داره ولی درحال حاضر توی تمام مدارس حتی مدارس دولتی شوفاژ هست ولی مدرسه ی پویا با این همه مبلغ بالا یه بخاری شییشه ای داره

منطقه ۵

آدرس مدرسهغیر دولتی روشنگران (آیت الله کاشانی):آیت اله کاشانی، خیابان بهمنی نژاد، خیابان ایثارگران، پلاک ۴۱ -شماره تماس ۴۴۴۳۷۸۷۶

این مدرسه مجهز، تمیز و با امکانات جزو بهترین مدارس غیردولتی سطح شهر تهران است. از نظر آموزشی این مدرسه کمی سخت گیر است ولی از نظر اخلاق، پوشش و سایر موارد اامات آنچنانی ندارد. در صورتیکه با هزینه آن کنار بیایید جزو مدارس عالی این منطقه است. عمده گلایه والدین از این است که امکانات این مدرسه نسبت به هزینه دریافتی کم است.

نظر کاربران و اولیا

از نظر تمیزی و نظافت و فضای ساختمان که به جرات میتونم بگم بهترینه. منوی غذاهاش هم عالیه، با کیفیت خیلی خوب،

از اول سال در مورد عوض کردن یکی از معلم ها که خوب درس نمی داد اعتراض کردیم که ترتیب اثر داده نشده. به نظرم به بقیه دانش آموزا توی پایه های بالاتر هم کاری ندارن.

از نظر آموزشی خیلی عالیه خداییش و از همین جا از زحمات سرکار خانم آخدر و شفیعی تشکر می کنم ولی آخه جبرانی . اونم جمعهبا ۴درس امتحان تاریخ و ریاضی پیشرفته.وااااااااااااااییی کی حال داره جمعه بره مدرسه که ریاضی پیشرفته و تاریخ هم داشته باشه؟؟

آدرس مدرسهغیر دولتی پروفسور حسابی (فلکه صادقیه): فلکه صادقیه، بلوار فردوس، خیابان شهید قبادی، خیابان ظرافتی، پلاک ۸۶ -شماره تماس ۴۴۰۷۰۵۲۴

پیگیری مناسب فرد به فرد دانش آموزان و امکانات مناسب ویژگی اصلی این مدرسه است. مهمترین نکته در مورد مدرسه این است که سیستم مدیریتی بسیار کارآمد است و باعث شده حواشی خارج از آموزش وجود نداشته باشد . این مدرسه از نظر فعالیت های فوق برنامه کمی ضعیف تر از سایر مدارس عمل می کند ولی در کل به نظر ما بهترین مدرسه غیر دولتی این محدوده است.

نظر کاربران و اولیا

من توی دبستان که بودم مدرسم خیلی بهتر از اینجا بود ، معلمین خوبی وجود داره تو این مدرسه ،اما مبلغ بیشتری علاوه بر شهریه برای ساخت بوفه و کارهای جانبی دریافت کردند. صبح ها حق اینو نداریم که در کلاس و ببندیم چون سرده وقتی درو که میبندیم ده نفر از کادر مدرسه میان و میگن که نباید در بسته باشه ، بر خورد بعضی از کادر مدرسه خوب نیست.هیچ برنامه ای برای مناسبت ها ندارن.

پسر من ۴ سال در این مدرسه درس خوند همیشه از رفتار خوب و مسئولانه معلمان و کادر مدرسه راضی و سپاسگزار بودم. و تنها ضعف این مدرسه اجرای اردوهای تفریحی بود . به نظرم یا نداشت و اگر هم داشت غیر عادلانه بود.

منطقه ۶

آدرس مدرسهنمونه دولتی نرجس -هیات امنایی- (بلوار کشاورز): بلوار کشاورز، خیابان نادری، تقاطع ایتالیا، پلاک ۵ -شماره تماس ۸۸۹۷۲۰۴۰

این مدرسه بهترین مدرسه متوسطه دوره اول دخترانه در منطقه ۶ است که می توانید برای دخترتان پیدا کنید. از لحاظ آموزشی و مدیریتی عالی، تجهیزات مدرن و به روز و همچنین فضایی وسیع و شاداب. اکثر نیتی والدین نسبت به روند پذیرش و ورود به این مدرسه و همچنین شهریه که گهگاه خارج از روند مصوبات آموزش و پرورش دریافت می گردد بوده است.

نظر کاربران و اولیا

به نظرم مدرسه هیت امنایی شده اما همون کارهای نمونه دولتی رو انجام میدن و مثل قبله. سال پیش آزمون نگرفتن اما انگار امسال یه امتحان غیر رسمی از داوطلب ها گرفتن

به نظرم تا الان که مدرسه خوبی بوده تو تابستون برای ما کلاس گذاشتن که شامل ریاضی و فیزیک و شیمی و مهارت های زندگی می شد معلم هامون فوق العاده بودن و من تا به حال آزمایشگاه تکمیل تر از آزمایشگاه این مدرسه ندیدم به نظرم عالیه

من خودم تو این مدرسه درس میخونم هم معلماش مولف کتابن هم از لحاظ المپیاد پیشرفت زیادی داشته ولی به پای فرزانگان نمیرسه به نظرم هر کی قبول شد حتما به این مدرسه بره.

آدرس مدرسههیات امنایی نور (کریمخان): خیابان کریمخان زند، خیابان شهید دکتر حسن عضدی شمالی، بعد از زرتشت شرقی، کوی روشن نو، پلاک ۱۱ -شماره تماس ۸۸۹۰۰۵۶۶

از نظر علمی، مدیریتی و محیط بانشاط مدرسه کاملا قابل قبولی ست. برخی والدین نسبت به عدم تجهیز کافی مدرسه گلایه دارند و برخی نیز نسبت به عدم سخت گیری درسی. به نظر ما یک اشکال عمده کمبود فعالیت های فوق برنامه در این مدرسه است و بجز آن مدرسه مناسبی در منطقه ۶ محسوب می شود.آموزش و پرورش

نظر کاربران و اولیا

در کل برای بچه هایی که توان خوبی برای یادگیری و انجام تکالیف(حجم کاری دانش اموزان بالاست) دارن و یا علاقه زیادی به رقابت در مسابقات دارن عالیه.

من تعریف این مدرسه رو زیاد شنیدم و تصمیم دارم که دخترم رو برای هفتم اونجا ثبت نام کنم، ولی از برخورد مسئولین و تاکید زیاد روی شهریه داشت و جزییات شغل والدین تعجب کردم. تاکید زیادی روی شهریه داشت و جزییات شغل والدین خیلی براش مهم بود

به نظرم مدرسه خوبی نیست خیلی زود به زود کادر و نیرو هاشون عوض میشه. اما به نظرم تجهیزاتش برای یک مدرسه هیات امنایی خوبه

منطقه ۷

آدرس مدرسهغیر دولتی سیمای نور (۷ تیر): میدان هفت تیر، جنب مسجد الجواد، کوچه بختیار، پلاک ۴۰-شماره تماس ۸۸۸۲۰۹۸۸

مدرسه ای با فعالیت های بانشاط فراوان. در این مدرسه اردوهای مختلفی به صورت متناوب برگزار می شود و از لحاظ اخلاقی و پوشش سخت گیری بیش از حد انجام نمی شود. پیگیری های فرد به فرد در این مدرسه عالی ست. نیتی والدین عمدتا نسبت به پایین تر بودن کیفیت آموزش در دوره دوم این مدرسه است و از طرفی هزینه های دریافتی که بیشتر از مبلغ ذکر شده در سایت آموزش و پرورش است.

نظر کاربران و اولیا

دخترم را در پایه هفتم این مدرسه ثبت نام کرده ام برای گزینش آزمون نداشتند اما با مشاوره عالی و تفسیر نقاشی به من کمک کردند تا ارتباطم را با دخترم بهتر و بیشتر کنم که در این زمینه از خانم کیانی کمال سپاس را دارم

در دوره اول کلاس خیلی زیاد بخواد شلوغ باشه ۲۲ نفر در یک کلاس هستن.در دوره دوم هم بستگی به رشته داره.در رشته های تجربی و ریاضی ۱۵ الی ۱۷ نفر در یک کلاس هستن و رشته علوم انسانی ۷ الی ۹ نفر در یک کلاس هستن .

دوره دوم این مدرسه یه نظرم برنامه ریزی خوبی ندارن هستند ولی دوره اول عالی است

آدرس مدرسه غیر دولتی شایستگان نور (سهروردی): سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، کوچه میناب، پلاک۳۴ -شماره تماس ۸۸۵۴۵۸۶۸-

این مدرسه که محیط نسبتا شاد هم دارد دارای برخی امکانات یک مدرسه هوشمند بوده و از نظر علمی و مدیریتی در سطح منطقه جزو بهترین هاست. کلاس ها معمولا بیش از ۱۵ نفر نیست و رسیدگی و پیگیری پیشرفت تحصیلی به خوبی انجام می شود. عمده نگرانی والدین از تغییر کادر مدیریت قبلی ست که ممکن است به علت جوان بودن باعث پسرفت نظم در مدرسه شوند.

نظر کاربران و اولیا

پانسیون مطالعاتی دم امتحانات ترم گذاشتن که واقعا یکی از بهترین خاطراتم تو مدرسه بود. بشدت روی ادب و صداقت تاکید دارن . در ضمن اینم بگم که بچه ها خیلی در مدرسه مشارکت میکنن . حتی یه روزایی مدیریت مدرسه به دست بچه هاست و ماها مدیر و معاون و دبیر میشیم . کلا مدرسه مو دوست دارم و همین که با برنامه درس میخونم کلی از استرسم کم شده.

این مدرسه واقعا عالیه .از مدیر و ناظمان تا معلمان همه عالی تنها بدیه این مدرسه اینکه اردوهایی که میبرن اصلا خوب نیست جاهای خوبی نمی برن اگه میشه امسال ما رو پینت بال و کارتینگ ببرین.

به عنوان دانش اموزی که سه سال در این مدرسه درس خواندم از مدرسه و بعضی از مسئولین راضی نیستم چون به نظرم به مسائل مالی توجه زیادی دارن.

منطقه ۸

آدرس مدرسه هیات امنایی فردوس (نارمک): نارمک، خیابان ۴۶متری غربی، خیابان سهیلیان، کوچه یوسف شعار-شماره تماس ۷۷۲۶۷۰۴۹

بهترین مدرسه ای که می توانید در منطقه ۸ برای دخترتان در دوره اول متوسطه انتخاب کنید از نظر ما همین مدرسه است. از نظر کادر آموزش بسیار قوی می باشد و آمار قبولی آن در مقاطع بالاتر در مدارس برتر عالی ست. معلم ها کاملا دلسوز و کادر مدیریتی در کل قابل قبول و محیط نیز در حد قابل قبولی پرنشاط است. اکثر والدین اما از برخی از مسئولین مدرسه نسبت به عدم نظارت کافی بر نظم دانش آموزان و شلوغ بودن مدرسه گله مندند

آدرس مدرسه نمونه دولتی جنت (نارمک): میدان هلال احمر، خیابان گلستان، میدان ۹۴، کوچه خدایی -شماره تماس ۷۷۸۱۳۰۶۵ این مدرسه از نظر نظم و سیستم مدیریتی کاملا توانا و بسیار دلسوزانه عمل می کند. اکثر والدین نسبت به نحوه برخورد برخی از مسئولین احساس نیتی کرده اند ولی از سوی دیگر عمدتا از سخت گیری های علمی در این مدرسه ناراضی اند

منطقه ۹

نمونه دولتی کوثر (استاد معین): انتهای بلوار استاد معین، خیابان شهید دستغیب غربی، نبش خیابان امام خمینی-شماره تماس ۶۶۰۰۳۹۷۶

این مدرسه از نظر علمی کاملا قدرتمند ظاهر شده است و آمار قبولی آن در سطوح بالاتر قابل توجه است. سخت گیری های علمی ممکن است از نقاط ضعف این مدرسه باشد. قطعا در منطقه ۹ بهترین مدرسه برای دخترتان است.

منطقه ۱۰

هیات امنایی جهان تربیت (جیحون): خیابان جیحون، بین دامپزشکی و هاشمی-شماره تماس ۶۶۸۷۹۷۹۷

در بین سایر مدارس منطقه و حتی در کل تهران از نظر آموزشی عالی ست. والدین از کیفیت مدیریت مدرسه کاملا راضی هستند و برخی والدین نسبت به امتحانات زیاد برگزار شده در این مدرسه گله مندند.

منطقه ۱۱

آدرس مدرسه هیات امنایی زینب (خ انقلاب): خیابان انقلاب، روبروی پمپ بنزین وصال- شماره تماس ۶۶۴۹۴۳۳۸

جزو بهترین ها در کل منطقه ۱۱ می باشد. از نظر امکانات و توان آموزشی بسیار عالی ولی از نظر کلاس های فوق برنامه، مدیریت و تناسب شهریه در حد معمولی ست.

آدرس مدرسه نمونه دولتی شایسته (محدوده کمالی): خیابان کمالی، کوچه هفتم غربی -شماره تماس ۵۵۴۱۰۶۰۱

این مدرسه را به عنوان اولویت دوم در این منطقه معرفی می کنیم. کادر آموزشی و مدیریتی بسیار محترمی دارد و سطح آموزشی آن هم از نظر علمی و هم فعالیت های فوق برنامه کاملا قابل قبول است. اما والدین نسبت به دو موضوع ابراز نیتی کرده اند: اول هزینه زیاد و دوم شلوغی کلاس ها.

منطقه ۱۲

آدرس مدرسه عادی دولتی زینبیه اسلامی (بهارستان):۱۷ شهریور، خیابان شهید احمد ، پلاک ۲۷-شماره تماس ۳۳۱۳۱۱۰۰

از نظر علمی در سطح متوسط رو به بالا قرار می گیرد. امکانات قابل قبول، محیطی امن و مدیریتی باتجربه دارد. به عنوان انتخاب اول به آن فکر کنید.

منطقه ۱۳

آدرس مدرسهغیر دولتی فروغ دانش (محدوده نیروهوایی): سی متری نیروی هوایی ،خیابان ششم نیروهوایی فرعی ۶/٣٠ -شماره تماس ۷۷۴۳۹۲۷۷

قطعا از نظر علمی بسیار قوی ست و خروجی کاملا موفقی از نظر علمی دارد. از نظر علمی و کلاس های فوق برنامه و هنری هرچند والدین آن را ضعیف ارزیابی کرده اند.

آدرس مدرسههیات امنایی شهید محمد منتظری (محدوده نیروهوایی): هشتم نیروی هوایی، ایستگاه سنگکی، کوچه ۳۲/۸-شماره تماس ۷۷۴۷۵۲۱۱

این مدرسه کادر آموزشی بسیار قدرتمندی دارد ولی از نظر علمی جزو مدارس درجه ۱ قرار نمی گیرد. امکانات نیز قابل قبول می باشند. در بین سایر مدارس این دو مدرسه ذکر شده در منطقه ۱۳ از نظر ما بهترین هستند.

منطقه ۱۴

آدرس مدرسهنمونه دولتی شهید طهماسبی (آیت اله سعیدی): خیابان شهید آیت الله سعیدی، گیلکی جنوبی، نبش عالی فکر -شماره تماس ۳۳۷۰۰۵۰۴

این مدرسه جزو قوی ترین مدارس در این مقطع در کل شهر تهران است. از نظر مدیریت و امکانات نیز بهترین در منطقه ۱۴ می باشد و والدین نسبت به سخت گیری های درسی ابراز نیتی کرده اند.

آدرس مدرسههیات امنایی اندیشه (بلوار ابوذر): بلوار ابوذر، پل سوم و چهارم، خیابان ربذه شمالی، کوچه پنجم-شماره تماس ۳۳۱۵۱۲۳۰

نکته منفی این مدرسه شلوغی و نبودن تناسب بین امکانات با تعداد دانش آموزان است. از نظر علمی و مدیریتی نیز در سطح متوسط قرار می گیرد ولی در منطقه ۱۴ جزو بهترین هاست.

منطقه ۱۵

آدرس دبیرستان نمونه دولتی شهید همت :خیابان نبرد جنوبی،خیابان شهید بقایی، خیابان شهید آقاجانلو جنوبی،انتهای خیابان انصارالحسین

منطقه ۱۶

آدرس دبیرستان نمونه دولتی رشد :خیابان شهید رجایی - میدان بهشت - جنب مسجد اباعبدالله الحسین (ع)

منطقه ۱۷

دبیرستان عادی دولتی شهیدان مجتهدی :خ ابوذر -خ سجاد شمالی -روبه روی بانک صادرات

منطقه ۱۸

دبیرستان دوره اول دخترانه هیات امنایی مهدیه :راه یافت آباد بلوار معلم روبروی کمیته امداد

منطقه ۱۹

نمونه دولتی بشرا :انتهای خانی آباد نو- خیابان میثاق جنوبی- کوچه ۳۴

منطقه ۲۰

دبیرستان دکتر حسابی شهر ری : شهر ری، میدان شهر ری، خیابان حرم، کوچه زارع، پلاک۱۴

اساسنامه «سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان» ابلاغ شد

در پیش دبستانی چه چیزهایی اموزش داده میشود

ثبت نام مجموعه مدارس سلام 98 – 99

مدرسه ,منطقه ,خیابان ,های ,ولی ,شماره ,این مدرسه ,از نظر ,شماره تماس ,به نظرم ,نسبت به ,آدرس مدرسهغیر دولتی ,آدرس مدرسههیات امنایی ,آدرس مدرسهنمونه دولتی ,آدرس دبیرستان نمونه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
diplomrasmi hoseinrahmani fanoscomuterk farsicarpet clash2sell ksnco setarehcsoheil negarepaizy bearingsmart khco