مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش پرورش از تمدید مهلت ثبت نام در بیستمین فراخوان ملی پرسش مهر تا 12 دی ماه خبر داد.

به گزارش تیزلند، به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، علی رمضانی با اشاره به تمدید مهلت ثبت نام در بیستمین فراخوان ملی پرسش مهر، اظهار کرد: با توجه به تعطیلی مدارس در برخی از شهرها به علت آلودگی هوا و همچنین درخواست استان ها و به منظور فراهم کردن شرایط و زمان مناسب برای خلق آثار ارزشمندتر، زمان ثبت نام دانش آموزان و معلمان تا پایان روز پنج شنبه 12 دی ماه سال جاری تمدیدشده است.

وی افزود: انتظار می رود اطلاع رسانی به شکل مطلوب برای دانش آموزان و معلمان هنرمند سراسر کشور توسط ادارات کل استان ها انجام شود.

مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی خاطرنشان کرد: ثبت نام در این فراخوان از طریق سامانه همگام انجام می شود و دانش آموزان و معلمان می توانند با مراجعه به سامانه همگام به نشانی hamgam.medu.ir برای ثبت نام در این فراخوان اقدام کنند.

مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش پرورش بابیان اینکه موضوع بیستمین فراخوان ملی پرسش مهر ریاست جمهوری <<مدرسه شاد دلپذیر و پرنشاط>> است، گفت: دانش آموزان سراسر کشور در 20 رشته و گرایش مختلف و فرهنگیان نیز در 16 رشته و گرایش می توانند در این فراخوان شرکت کنند.

اساسنامه «سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان» ابلاغ شد

در پیش دبستانی چه چیزهایی اموزش داده میشود

ثبت نام مجموعه مدارس سلام 98 – 99

فراخوان ,ثبت ,ملی ,دانش ,آموزان ,پرسش ,ثبت نام ,نام در ,فراخوان ملی ,ملی پرسش ,دانش آموزان ,وزارت آموزش پرورش ,پرورشی وزارت آموزش ,فضاهای پرورشی وزارت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
parastoofunie elelinle gelafzayeshghad miremadi eheir dido omide-mehr ashenayeiran melliiib ctushearerers