ثبت نام آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی از روز شنبه 10 اسفندماه 1398 و از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی آغاز خواهد شد و در پایان روز سه شنبه 20 اسفندماه 1398 به پایان می رسد.

به گزارش تیزلند، به نقل از خبرگزاری ایسنا، وزارت آموزش و پرورش در راستای اجرای بندهای (6 و 7) بخشنامه شماره 160150/700، آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر (دو نفر و بالاتر) قبل از سال 1392 نهضت سوادآموزی را برگزار می کند.

به استناد بند (2) قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در آموزش وپرورش مصوب 13 شهریور 97 و ماده (5) آئین نامه اجرایی شماره 79795/ت 56610 مورخ 30 شهریور 98 هیئت وزیران و بند (2/3) شیوه نامه شماره 160150/700 مورخ 2 آذرماه 98 وزارت آموزش وپرورش، ثبت نام این آزمون از فردا 10 اسفندماه 1398 و از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرسwww.hrtc.ir آغاز خواهد شد و در پایان روز سه شنبه 20اسفندماه 1398خاتمه خواهد یافت.

داوطلبان متقاضی ثبت نام در این آزمون، توجه داشته باشند که مهلت ثبت نام تمدید نخواهد شد و ثبت نام در سایت مربوطه پس از اتمام مهلت یاد شده، غیرفعال خواهد شد. متقاضیان ثبت نام می توانند جهت آگاهی از اطلاعات و جزئیات مربوط به این آزمون به دفترچه راهنمای آن که از روز پنجشنبه 8 اسفند 98بر روی سایت اینترنتیwww.hrtc.ir قرار خواهد گرفت، مراجعه کنند.

بر اساس این اطلاعیه، زمان آزمون مذکور در روز جمعه، 22 فروردین 99برگزار می شود. همچنین کلیه فرآیندهای مربوط به ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه داوطلبان تا اعلام نتیجه نهایی، انحصاراً از طریق سایت اینترنتی www.hrtc.ir انجام می شود و به مراجعات حضوری و تلفنی پاسخ داده نخواهد شد.

الهیار ترکمن، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش نیز با بیان اینکه در حوزه امور اداری و تشکیلات، ساماندهی نیروی انسانی سال تحصیلی 1400- 1399 را در دستور کار داریم گفت: اجرای قانون استخدام حق التدریس نیز در دستور کار است. در این طرح آموزشیار نهضت سواد آموزی، مربیان مهد کودک و حق التدریس تحت شرایطی تبدیل وضعیت می شوند. در این راستا نمایندگان مجلس نیز استفساریه ای را به قانون استخدامی این نیروها اضافه کرد که مورد تایید شورای نگهبان قرار نگرفت.

وی با اشاره به شرایط اختصاصی برای استخدام حق التدریس ها اظهارکرد: تمهیدات لازم برای انجام آزمون استخدامی حق التدریسی ها صورت گرفته است؛ لذا10 اسفند ثبت نام و22 فروردین آزمون برای حق التدریسی ها برگزار می شود که اگر افراد نتوانند در این آزمون موفق شوند به خدمت آن ها در آموزش و پرورش پایان می دهیم.

اساسنامه «سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان» ابلاغ شد

در پیش دبستانی چه چیزهایی اموزش داده میشود

ثبت نام مجموعه مدارس سلام 98 – 99

آزمون ,ثبت ,آموزش ,حق ,روز ,سایت ,ثبت نام ,حق التدریس ,نهضت سوادآموزی ,در این ,خواهد شد ,آموزش دهندگان مستمر ,آزمون داخلی آموزشیاران

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
inunpinee roommarket tehranhotelbookingcheap behtarindabirann kouroshcarpet sabadesigner faeloasicwa samyarweb ualcubdownwind flyisankavir